Sledovat Světáci online

Přehrajte si Světáci online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 110 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1258 tituly v ceně!
Světáci
  Trailer k pořadu Světáci   Sledovat Světáci online
Žánr:
Komedie
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Jiří Sovák (Tonda Skopec), Vlastimil Brodský (Gustav Prouza), Jan Libíček (Petrtýl), Jiřina Bohdalová (Božka), Iva Janžurová (Zuzanka), Jiřina Jirásková (Marcela)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Tři venkovští zedníci chtějí v Praze poznat noční život velkoměsta. Před dámami ze společnosti si zahrají na zkušené světáky...

Trojice venkovských fasádníků pracuje na montáži při obnově pražské zástavby. A když už se dostali do hlavního města, rozhodnou se, že by neškodilo si tady pořádně užít a vyhodit z kopýtka. Aby nedělali ostudu, nechají si dokonce dát "lekce" společenského chování a bontonu, přičemž svého školitele, jímž není nikdo jiný než Oldřich Nový, málem nechtěně zdeptají. Zkušená a podnikavá obyvatelka jednoho z jimi opravovaných domů jim pak připraví opravdu nečekané a silné zážitky.
Hodnocení:
85 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski