Sledovat Ostře sledovaný vlak online

Přehrajte si Ostře sledovaný vlak online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 97 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 650 tituly v ceně!
Sleduj online reality tv, soutěž Ostře sledovaný vlak na RELAX!
  Sledovat Ostře sledovaný vlak online
Žánr:
reality tv, soutěž
Hrají a postavy:
Jan Antonín Duchoslav, Monika Žídková, Rozálie Pokorná
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Pozor, pozor! Z druhého nástupiště odjíždí ostře sledovaný soutěžní vlak. Takže pokud jste příznivci křížovek a kvízů, ale i příjemné zábavy, potom každý všední den v 18:00 nezapomeňte přepnout na televizi Relax. Žádní předem domluvení soutěžící, náhodně vylosované otázky a milé ceny. Nová soutěž vás pobaví každý všední podvečer, ale pokud máte soutěžního ducha můžete si naplánovat cestu soutěžním Regiojetem. Vyrážíme v sobotu v 6:54 z Ostravy v 13:44 z Prahy. Na palubě se na vás těší moderátoři Monika Žídková a Jan Antonín Duchoslav. Takže nasedat Ostře sledovaný vlak odjíždí!
Sledujte na:
RELAX RELAX Archív a všechna videa pořadů televize RELAX online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.