Led

Sledovat
Led
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Severní polokoule je pokryta sněhem. Všude panuje chaos. Kdo přežije?
Dr. Kessler, fyzik z laboratoří Jet Proulsion pozorováním zjišťuje, že zanedlouho dojde ke střetu ledové komety se sluncem. podle výpočtů na Zemi dojde ke snížení teploty až na -40 °C a to po dobu několika let. Této šílené zprávě z přicházejícím létem nevěnuje nikdo pozornost.
Je polovina léta a Los Angeles již není to co bývalo. Je pokryto ledem a ti kteří katastrofu přežili, se pohybují pomocí skútrů a snowmobilů. Policista Drake se společně s Dr. Kesslerem vydávají na bývalé pobřeží, kde má kotvit ledoborec. Podle neověřených zpráv má být v oblastech okolo rovníku poněkud tepleji. Ale nejdříve se tam musí lidé nějak dostat.

Žánr: Thriller, Akční, Dobrodružný, Drama
Režie: Jean De Segonzac
Hrají a postavy: Grant Show (Robert Drake), Udo Kier (Dr. Eugene Kessler), Eva LaRue Callahanová (Alison), Flex Alexander (Kelvin), Audie Englandová (Julie), Michael Riley (Greg)
Scénář: Roderick Taylor, Bruce A. Taylor
Země: Německo, USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 49 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko