Sledovat Archiv Z 2004: Česko - USA online

Přehrajte si Archiv Z 2004: Česko - USA online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 119 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2004: Česko - USA
  Sledovat Archiv Z 2004: Česko - USA online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
MS v Praze a Ostravě 2004 vytvořilo historický divácký rekord. Nová Sazka aréna a útočný hokej národního týmu dávaly naději na úspěch v každém ohledu. Čeští hokejisté porazili všech 6 soupeřů, v kritickém utkání turnaje vedli i nad Spojenými státy. Američané ale bojovali houževnatě a bez nervů, dokázali vyrovnat a vítěze dramatu musely určit nájezdy... Čtvrtfinále MS 2004 komentovali v pražské aréně Robert Záruba a Martin Hosták. Záznam glosují v roce 2015 tehdejší aktéři Jiří Šlégr, Jaroslav Hlinka a kouč Slavomír Lener

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski