Sledovat seriál
V.I.P. vraždy
online

Seriál V.I.P. vraždy
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu V.I.P. vraždy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 133 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 458 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

Žánr: Krimi, Komedie
Hrají a postavy: Dergel Patrik (Tomás Beran), Jiří Dvořák (Jan Sochor), Soňa Norisová (Klaudie Wolfová), Miroslav Vladyka (Capek), Jiří Hána (Zverina), Tomáš Měcháček (Leos Wolf)
Rok výroby: 2016-2018
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: Prima

Seznam epizod

Série 2:
(4) Poslední kapka šílenství - sledovat
(5) Bez špetky romantiky - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko