Sledovat seriál V.I.P. vraždy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu V.I.P. vraždy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1479 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál V.I.P. vraždy
  Sledovat V.I.P. vraždy online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Jaroslav Fuit
Hrají a postavy:
Pavel Batěk (Spak), Dergel Patrik (Tomás Beran), Jiří Dvořák (Jan Sochor), Mahulena Hlinená (Constable), Maxmilián Hruska (Constable), Jiří Hána (Zverina)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko