Sledovat seriál Sisi online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sisi online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, romantický, válečný, thriller, dobové Sisi na !
  Sledovat Sisi online
Žánr:
drama, historický, romantický, válečný, thriller, dobové
Režie:
Xaver Schwarzenberger
Hrají a postavy:
Cristiana Capotondiová (Kaiserin Elisabeth), Romana Carén (Ordensschwester Johanna), Federica De Colaová (Charlotte von Belgien), Christiane Filangieriová (Helene Herzogin in Bayern), Martina Gedecková (Erzherzogin Sophie), Xaver Hutter (Erzherzog Ferdinand Max)
Země:
Itálie, Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Když se císař František Josef I. seznámil s okouzlující Alžbětou Bavorskou, přezdívanou Sissi, byla to láska na první pohled. Jejich společné štěstí ale nemělo dlouhého trvání. Svobodomyslná Sissi se jen těžko podřizuje tuhému dvorskému protokolu a její chování ji vynese odpor na mnoha stranách. Ty nejtěžší okamžiky ji však teprve čekají.
Hodnocení:
66 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski