Sledovat seriál Sisi online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Sisi online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1298 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Sisi
  Sledovat Sisi online
Žánr:
Drama, Historický, Romantický, Válečný, Thriller, Dobové
Režie:
Xaver Schwarzenberger
Hrají a postavy:
Cristiana Capotondiová (Kaiserin Elisabeth), Christiane Filangieriová (Helene Herzogin in Bayern), Martina Gedecková (Erzherzogin Sophie), Xaver Hutter (Erzherzog Ferdinand Max), Fritz Karl (Graf Andrassy), Herbert Knaup (Herzog Max)
Země:
Itálie, Německo, Rakousko
Rok výroby:
2009
Popis:
Když se císař František Josef I. seznámil s okouzlující Alžbětou Bavorskou, přezdívanou Sissi, byla to láska na první pohled. Jejich společné štěstí ale nemělo dlouhého trvání. Svobodomyslná Sissi se jen těžko podřizuje tuhému dvorskému protokolu a její chování ji vynese odpor na mnoha stranách. Ty nejtěžší okamžiky ji však teprve čekají.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski