Seriál Sanditon

Sledovat seriál
Sanditon
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Příběh o lásce a sebepoznání, který je zasazen do 19.století. Inspiruje se nedokončeným posledním stejnojmenným románem anglické spisovatelky Jane Austenové.

Žánr: Drama, Romantický, Thriller
Režie: Oliver Blackburn, Charles Sturridge
Hrají a postavy: Rose Williams (Charlotte Heywood 8 dílů, 2019), Kris Marshall (Tom Parker 8 dílů, 2019), Kate Ashfieldová (Mary Parker 8 dílů, 2019), Crystal Clarke (Miss Lambe 8 dílů, 2019), Anne Reid (Lady Denham 8 dílů, 2019), Theo James (Sidney Parker 8 dílů, 2019)
Scénář: Jane Austen, Harriet Creelman
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko