Sledovat seriál
Panelák
online

Seriál Panelák
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Panelák online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 143 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 408 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Místo, kde to žije...
Někde v Bratislavě stojí třípatrový panelák. V přízemí se nachází bar - oblíbené místo obyvatel paneláku, chodba, poštovní schránky a prázdný prostor po bývalé herně. V prvním patře bydlí Milan Kordiak, daňový poradce, kterého neprávem podezřívají ze styku s podsvětím. Naproti němu bydlí profesor v důchodu Emil Blichár s manželkou Janou Nitschneiderovou. V druhém patře je mnohém více obyvatel: gynekolog Michal Bajza s manželkou Zuzanou mají tři děti, naproti nim bydlí Jakub Švehla s manželkou Ivanou a matkou. Třetí patro bylo delší dobu prázdné, ale teď se tam přestěhovala atraktivní Agáta z Nových Zámků, která chce v hlavním městě podnikat.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Diana Mórová (Ivana Svehlová), Marián Miezga (Michal Bajza), Juraj Slezáček (Prof. Emil Blichár), Božidara Turzonovová (Jana Nitschneiderová), Vladimír Kobielsky (Jakub Svehla), Mirka Pártlová (Mária 'Angie' Máziková)
Země: Slovensko
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 33 %
Vysíláno na: JOJ Family

Seznam epizod

vysíláno 23.9. Místo, kde to žije. - sledovat
vysíláno 24.9. Panelák 24.9.2022 - sledovat
vysíláno 27.9. Panelák 27.9.2022 - sledovat
vysíláno 28.9. Panelák 28.9.2022 - sledovat
vysíláno 29.9. Panelák 29.9.2022 - sledovat
vysíláno 30.9. Panelák 30.9.2022 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko