Sledovat seriál Őrangyal online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Őrangyal online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1463 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Őrangyal
  Sledovat Őrangyal online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Joan Tewkesburyová
Hrají a postavy:
Simon Baker (Nick Fallin), Alan Rosenberg (Alvin Masterson), Wendy Monizová (Louisa 'Lulu' Archer), Charles Malik Whitfield (James Mooney), Raphael Sbarge (Jake Straka), Dabney Coleman (Burton Fallin)
Země:
USA
Rok výroby:
2001-2002
Popis:
Prosazení zákona za úplatu. Spravedlnost pro děti. Poručík Nick Fallin si jde svou vlastní cestou.

Ani to, že je synem prominentního právníka v Pittsburghu, Nicka Fallina nezachrání před tím důsledky střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen veřejně prospěšné práci a společně se sociální pracovnicí Laurií Soltovou u soudu zastupuje zneužívané, zanedbávané a problémové děti. Stává se z něho ochránce - advokát dětí ve Službě právní pomoci a jak řeší jeden případ za druhým, začíná konečně chápat, co znamená být dítětem, jemuž nepřály šťastné životní okolnosti. A také se musí rozhodnou, zda bude bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí...
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko