Sledovat seriál Notruf Hafenkante online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Notruf Hafenkante online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1441 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Notruf Hafenkante
  Sledovat Notruf Hafenkante online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Daniel Drechsel-Grau, Wolfgang Dickmann, Samira Radsi, Bernhard Stephan, Peter Welz, Thomas Jahn
Hrají a postavy:
Harald Maack (Polizeioberkommissar Jörn 'Wolle' Wollenberger), Sanna Englund (policejní komisař Melanie Hansen), Fabian Harloff (Dr. Philipp Haase), Gerit Klingová (Dr. Jasmin Jonas), Rhea Harder (Polizeimeisterin Franziska 'Franzi' Jung / ...), Matthias Schloo (Polizeikommissaranwärter Mattes Seeler)
Scénář:
Kristin Derflerová, Bele Nord, Manfred Kosmann, Olaf Kaiser, Michael Illner, Axel Hildebrand
Země:
Německo
Rok výroby:
2007-2020
Popis:
Tým hamburských policistů se v práci rozhodně nenudí. Parťáci Melanie Hansenová s Nilsem Meermannem se zrovna zabývají případem malého chlapce Louise, který se kvůli bití bojí přijít domů s pololetním vysvědčením. To, že je doma týrán, zjistila náhodou Nilsova přítelkyně lékařka Anna. Z týrání syna je podezřelý jeho přísný otec Georg. Je to však opravdu tak, jak to vypadá? Franzi Jungová je na místním oddělení nová. Její nadřízený Berger ji musí zpočátku uklidňovat, protože vztah s jejím parťákem, poněkud svérázným Bojem Thomfordem, není zrovna ideální. Zejména poté, co se Franzi bezelstně snaží smířit Bojeho s jeho otcem Hubertem. Boje se s ním vůbec nestýká a zrovna mu odmítne půjčit peníze, aby mohl pozvat na malou oslavu své přátele bezdomovce...
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko