Sledovat seriál Malý pitaval z velkého města online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Malý pitaval z velkého města
  Sledovat 1588 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi
Režie:
Jaroslav Dudek
Hrají a postavy:
Ladislav Frej (Bretislav Kubát, head of department), Vlastimil Hašek (Rudolf Pekar, detective), Pavel Zedníček (Kamil Hamrík, detective), Jiří Krampol (Libor Krajícek, detective), Michal Pešek (Jirí Otradovec, detective), Lukáš Vaculík
Scénář:
Ivan Bohata, Jaroslav Dietl
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Pražská kriminálka vyšetřuje násilnou smrt číšníka, který byl podveden trojicí cizinců při ilegálním nákupu valut...

15-dílný seriál podle scénáře Jaroslava Dietla. Parta pražských kriminalistů řeší případy vražd a loupeží. U některých případů se i zasmějí ale vesměs jde o rutinu. Natočeno podle skutečných kriminálních případů.
Hodnocení:
67 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko