Sledovat seriál Já, společnice online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Já, společnice online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1326 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Já, společnice
  Sledovat Já, společnice online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Lodge Kerrigan, Amy Seimetzová
Hrají a postavy:
Riley Keough (Christine Reade), Paul Sparks (David Tellis), Mary Lynn Rajskubová (Erin Roberts), Briony Glasscová (Susan King / ...), Sabryn Rock (Kayla), Bill Lake (Carson Lewis)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Christine Reade vede dvojí život. Přes den je ambiciózní studentkou práv a stážistkou prestižní právnické společnosti v Chicagu. Se soumrakem se mění v luxusní společnici extrémně bohatých a mocných lidí. Zajímavá a hodně výnosná brigáda začne mladé ženě prosakovat do života čím dál tím víc. Její žebříček hodnot se výrazně mění a závislost na penězích či kontaktu na určitých lidech ji začíná postupně pohlcovat.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski