Sledovat seriál
Já, společnice
online

Seriál Já, společnice
  Trailer k pořadu Já, společnice Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Christine Reade vede dvojí život. Přes den je ambiciózní studentkou práv a stážistkou prestižní právnické společnosti v Chicagu. Se soumrakem se mění v luxusní společnici extrémně bohatých a mocných lidí. Zajímavá a hodně výnosná brigáda začne mladé ženě prosakovat do života čím dál tím víc. Její žebříček hodnot se výrazně mění a závislost na penězích či kontaktu na určitých lidech ji začíná postupně pohlcovat.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Riley Keough (Christine Reade), Paul Sparks (David Tellis), Mary Lynn Rajskubová (Erin Roberts), Briony Glasscová (Susan King), Sabryn Rock (Kayla), Bill Lake (Carson Lewis)
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko