Sledovat seriál
Iveta
online

Seriál Iveta
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Iveta online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 156 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 490 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 249 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Slovenský seriál o nás, předsudcích, životě, lásce, splněných i nesplněných snech. Autentický, vtipný, ale i kontroverzní příběh o půvabné dívce tmavé pleti s ambicí být jiná než všichni ostatní.

Žánr: Drama
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Alzbeta Ferencová (Iveta), Zuzana Maureryová, Natalia Germani (8 episodes 2023), Eugen Libezniuk (8 episodes 2023), Milan Ondrík, Peter Nádasdi (3 episodes 2023)
Scénář: Petr Kolečko
Země: Slovensko
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: JOJ Family ČT2

Recenze seriálu Iveta:

Jan Hřebejk nejenomže uměl točit, on se v tom navíc zdokonaluje a Iveta je toho jasným důkazem. Je to jeho i Kolečkův masterpiece, oběma se podařilo něco neuvěřitelnýho a mě osobně tím totálně odrovnali. Všechny Mosty a Okresní přebory a…jsou proti tomu jen slaboulinkej odvar, protože tohle je fakt, ale fakt velký!!! Těch 54 procent, který to má, plyne z očekávání, že to bude nějaká Kolečkova obvyklá řachanda, on ale stvořil jímavou story o povahově tak krásném, kontroverzně vnímaném člověku, že jestli se má Iveta podobat paní Anetě, a já věřím, že se jí podobá, tak je to to nejhezčí “omlouvám se za všechno” ever. Fakt krásný, díky moc všem, jmenovitě ještě zmíním Milana Ondríka, jeho výkon taky naprosto (!!!) mimořádnej.
20% michal.budik

Seznam epizod

vysíláno 18.2. (5) Iveta - sledovat
vysíláno 18.2. (6) Iveta - sledovat
vysíláno 25.10. (8) Iveta - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina