Sledovat seriál Druhá šanca online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Druhá šanca online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1099 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Thriller Druhá šanca na STV1!
  Sledovat Druhá šanca online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Michal Gazdar
Hrají a postavy:
Kamil Baryla (člen kapely), Magdalena Berus (Justyna), Adam Biedrzycki (Constable), Magdalena Boczarska (Actress Sara Daymer), Jacek Braciak (Boss of TV), Mateusz Burdach (Zeit's screenwriter)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2016-2017
Popis:
Monika je úspěšnou agentkou známých herců i zpěváků. Má vlastní agenturu a po svém boku skvělého muže. Obklopena známými osobnostmi, se připravuje na oslavu svých čtyřicátých narozenin. Neočekávaně je však zatčena za obchodování s drogami a její skvěle rozjetý život, se náhle rozsype. I když je nevinná, proti obvinění se nedokáže ubránit. Pro Moniku nastává čas, ve kterém bude muset přehodnotit svůj dosavadní život a najít vnitřní sílu začít vše od začátku.
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski