Sledovat seriál Doktor z hor online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Doktor z hor online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Doktor z hor online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Peter Vogel, Thomas Jacob, Celino Bleiweiß, Andreas Drost, Klaus Gendries, Ulrich König
Hrají:
Enzi Fuchsová (Franzi Pirchnerová), Walter Reyer (Dr. Pankraz Obermeier), Herbert Fux (Herr Konrad), Manuel Guggenberger (Maxl Burgner), Gerhard Lippert (Dr. Thomas Burgner), Anita Zagariaová (Dr. Sabina Spretiová)
Země:
Německo
Rok výroby:
1993
Popis:
Doktor Burgner je chirurgem v mnichovské klinice. Jeho tchán je těžce nemocný a on se svým synem vrací zpět na venkov,aby ho uzdravil. Pankrác ale nechce, a už vůbec ne od Thomase, kterému dává za vinu smrt jeho dcery, Thomasovi manželky. Nakonec Thomas přece jen Pankráce zachrání a se synkem Maxem se v Sonnensteinu usazují natrvalo, v doktorském domě. Z Thomase se stává venkovský lékař a u pacientů si hned získává důvěru. Po čase se opět ožení, vezme si anestezioložku Sabinu a mají spolu dceru. Po čtyřech sériích dochází k razantní změně. Thomas i jeho žena tragicky umírají pod lavinou a novým horským doktorem se stává mladý sympatický lékař Justus Hallstein.
Hodnocení:
49 %
Sledujte na:
RELAX

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.