Seriál
Dnes v jednom domě

Seriál Dnes v jednom domě
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Zatím co se v seriálu Oldřicha Daňka a Jana Otčenáška "Byl jednou jeden dům" diváci seznámili s osudy lidiček žijících v domě špeditéra Nerudného na sklonku třicátých let, zavede nás další devítidílný seriál stejných autorů do doby podstatně novější.

Rok výroby: 1979
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: JOJ Family

Recenze seriálu Dnes v jednom domě:

Nedávno jsem seriál viděla a nebyla to úplná hrůza. Jenom mi vše přišlo bezkrevné, jakoby hráli z donucení. Natáčeno v 79 to moc velký důvod k veselí taky nebyl.
60% rt12
kultovní seriál, ani ne tak osudy lidí v něm, poplatné době vzniku a strašné uvědomění, ale vzpomínkami na dobu v níž jsem dostal svůj první byt, takže jsem byl a jsem, při sledování vlastně doma :-))
50% dykl
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina