Sledovat film
Zítra vstanu a opařím se čajem
online

Film Zítra vstanu a opařím se čajem
  Trailer k filmu Zítra vstanu a opařím se čajem Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Sci-fi komedie o bláznivých cestách časem, dvojnících a nekonečné touze po moci.
Blízká budoucnost: V Praze byl zahájen provoz netradiční cestovní kanceláře Universum, která pořádá zájezdy do minulosti. Toho chce zneužít skupinka neonacistů pod vedením jistého Klause Abbarda - mají v plánu odcestovat do Německa za druhé světové války a pomoci Hitlerovi vyhrát válku tím, že mu dají vodíkovou bombu. Za tím účelem jsou domluveni s pilotem Karlem Burešem, který je má časostrojem dopravit na místo určení. Nikdo ovšem netuší, že Bureš se osudného rána při snídani udusil rohlíkem a nyní se za něj vydává jeho identické dvojče Jan, který o zmíněném plánu nemá ani ponětí.

Hrají a postavy: Petr Kostka (Jan Bureš / Karel Bureš), Jiří Sovák (Klaus Abard), Vladimír Menšík (Rolf Kraus), Vlastimil Brodský (inženýr Bauer), Marie Rosůlková (Shirley Whiteová), Otto Šimánek (Patrick White)
Rok výroby: 1977
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 18.12.2022 22:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська