Film Želvy Ninja

Sledovat film
Želvy Ninja
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Město potřebuje hrdiny. New York City ovládá z podsvětí Trhač a jeho banda poskoků, kteří řídí úplně vše, policií počínaje a politiky konče. Budoucnost je krajně nejistá. Pak se však v kanálech objeví čtyři krajně nepravděpodobní hrdinové, které brzy celé město pozná jako Želvy Ninja. Ruku v ruce s neohroženou reportérkou April O´Neil a jejím sarkastickým kameramanem Vernem Fenwickem se pustí do záchrany "Velkého jablka" a zničení Trhačových plánů.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Science Fiction
Režie: Jonathan Liebesman
Hrají a postavy: Megan Foxová (April O'Neil), Will Arnett (Vernon Fenwick), William Fichtner (Shredder), Alan Ritchson (Raphael), Noel Fisher (Michelangelo), Pete Ploszek (Leonardo)
Scénář: Kevin Eastman, Peter Laird, Evan Daugherty, André Nemec, Josh Appelbaum
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko