Film Zdrada

Sledovat film
Zdrada
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jak dlouho může člověk skrývat svou pravou tvář?
Newyorský policista irského původu Tom O´Meara ve svém domě ubytuje na doporučení přítele mladého emigranta za Severního Irska Roryho Devaneye. Sympatický mladík si brzy získává srdce všech členů rodiny. Nikdo z nich přitom netuší, že Rory je brutální terorista, který má na svědomí přes dvě desítky lidských životů. Před vlastním osudem se člověk neschová ani v New Yorku. Po Rorym jdou brzy nejen agenti Britské tajné služby. Podaří se mu však uprchnout a při útěku je donucen zabít Tomova kolegu. Rozzuřený O´Meara odmítá pomoc FBI i Britské tajné služby a sám se vydává po Roryho stopě...

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Alan J. Pakula
Hrají a postavy: Harrison Ford (Tom O'Meara), Brad Pitt (Rory Devaney), Margaret Colinová (Sheila O'Mearaová), Ruben Blades (Edwin Diaz), Treat Williams (Billy Burke), George Hearn (Peter Fitzsimmons)
Scénář: David Aaron Cohen, Vincent Patrick, Kevin Jarre
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko