Sledovat film Z pekla štěstí 2 online

Přehrajte si film Z pekla štěstí 2 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1151 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie, muzikály, pohádka, dětem, rodinný Z pekla štěstí 2 na !
  Trailer k filmu Z pekla štěstí 2   Sledovat Z pekla štěstí 2 online
Žánr:
hudba & umění, komedie, muzikály, pohádka, dětem, rodinný
Režie:
Zdeněk Troška
Hrají a postavy:
Miroslav Šimůnek (Honza), Karel Gott (Lucifer / God), Daniel Hůlka (King Brambas), Ivo Theimer (Hnipírek), Karel Liebel (Valihrach), Filip Blažek (Honza)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Pokračování úspěšné pohádky o Markýtce a Honzovi, zlé princezně Eufrozíně a závistivé Doře.

Zlou Eufrozínu i s králem odnesli čerti do pekla a tak se zdá, že Markýtce a Honzovi nic nebrání ve štěstí. Jenže v pekle se vychytralá princezna vlichotí do přízně Luciperovi a když ho oblouzní, uteče i s králem za pomoci kouzelných sedmimílových bot. Spojí se s Brambasem odhodlaná zbavit Honzu trůnu. Markýtce a Honzovi se v té době narodil synáček, radost mladých rodičů však netrvala dlouho. Honza odjel s kamarády na pomoc sousednímu králi, jehož zemi napadl Brambas, a do zámku se vloudila zlá Dora, která Markýtce ukradla miminko a pustila je v košíku po vodě a Markýtku, která se ho vypravila hledat, shodila ze skály. Dítě našli dva čerti, vzali je do pekla a tam se dítě brzy stalo miláčkem všech, dokonce i samotného Lucipera. Štěstí v neštěstí přálo i Markýtce. Zachránila se pádem do vody a v odlehlé jeskyni na břehu se skamarádila s malým dráčkem, kterého tu držela Eufrozína s Brambasem, aby z něj mohli vychovat mocnou zbraň proti nepřátelům. S jeho pomocí a pomocí dračice se zachrání ze spárů Eufrozíny a spěchá zachránit Honzu, kterého Dora omámila nápojem zapomnění a snaží se za něj provdat.
Hodnocení:
47 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski