Sledovat film Wenn du wüsstest, wie schön es hier ist online

Přehrajte si film Wenn du wüsstest, wie schön es hier ist online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Wenn du wüsstest, wie schön es hier ist na !
  Sledovat Wenn du wüsstest, wie schön es hier ist online
Žánr:
drama
Režie:
Andreas Prochaska
Hrají a postavy:
Gerhard Liebmann (Hannes Muck), Simon Hatzl (Heinrich Plöschberger), Ines Honselová (Susanne Kert), Branko Samarovski (Hubert Muck), Fritz Egger (Alois Prantl), Manuel Sefciuc (Charly Rauter)
Země:
Rakousko
Rok výroby:
2015
Popis:
Hannes Muck, velitel stanice ve vzdálené bývalé těžební komunitě, zná mrtvoly pouze z doby, kdy býval mladým dopravním policistou - a samozřejmě z televize. Takže když je po oblíbeném tradičním festivalu nalezena mrtvola dcery místního člena parlamentu, prožije Hannes přes svoji jindy radostnou povahu hluboký šok: mezi jeho přáteli z dětství je vrah. Případu se ujímá cynický vrchní inspektor z provinčního hlavního města, dorážející na místní obyvatele tvrdými otázkami, a Hannes se cítí čím dál víc nesvůj. Když je nalezen Barbařin telefon, prvotní podezření padá na jejího tajného přítele Slatiho, jednoho z mladých lidí z nedalekého vzdělávacího institutu. Lidé z města, pod vedením Muckyho nejlepšího kamaráda Charlyho, požadují, aby byl chlapec vydán. Poprvé ve svém životě stojí Muck proti vlastním lidem a konečně si získává respekt od svého buddhistického otce. Charly a Muck se dostanou do silného konfliktu, jehož výsledkem je, že Mucka postaví mimo službu. Nakonec až video nalezené v Barbařině telefonu, zachycující ji při sexu s neznámým mužem, poskytne překvapivé vodítko.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.