Sledovat film Veselá Veľká noc online

Přehrajte si film Veselá Veľká noc online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Veselá Veľká noc na !
  Trailer k filmu Veselá Veľká noc   Sledovat Veselá Veľká noc online
Žánr:
komedie
Režie:
Georges Lautner
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Stephane Margelle), Sophie Marceauová (Julie), Marie Laforetová (Sophie Margelle), Rosy Varteová (Marlene Chataigneau, la mere de Julie), Michel Beaune (Rousseau), Marie-Christine Descouardová (Melle Fleury)
Země:
Francie
Rok výroby:
1984
Popis:
Řekne-li se francouzská komedie, nemůže ve výčtu herců ze země galského kohouta chybět jméno Jeana-Paula Belmonda. Ve filmu Veselé velikonoce ztvárňuje populární Bebel postavu nenapravitelného sukničkáře, který neustále tajně podvádí svou manželku. Ta právě hodlá navštívit svou matku a Stefan se hned na letišti poohlíží po nové oběti. Do cesty mu vstoupí mladá hezká dívka Julie - Sophie Marceauová, která se právě rozešla se svým ženatým milencem a hledá místo na přespání. To je voda na mlýn Stefana. Nejdříve Julii pozve do restaurace a nakonec ji odváží k sobě domů. Ještě než může k něčemu dojít, objeví se znenadání ve dveřích Stefanova manželka. Sukničkář se pokouší situaci zachránit, a tak o Julii prohlásí, že je jeho dcerou...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski