Sledovat film
Trhák
online

Film Trhák
  Trailer k filmu Trhák Trailer
Přehrajte si film Trhák HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 408 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Chcete vidět, jak se natáčí filmová komedie?
Panu Jíšovi se podařilo udat na Barrandově svůj první scénář. Už ve fázi přípravných prací s hrůzou zjišťuje, že filmaři naprosto obešli jeho záměr - místo sondy do života současné vesnice připravují velkolepou hudební show, o níž jsou přesvědčeni, že bude divácký trhák. Hned první záběry hovoří za mnohé. Do obce Lipovec přijíždí elegán, kterého všichni místní funkcionáři i prostí občané vítají zpěvem a tancem, neboť tento kýžený odborník jim má svými progresivními metodami pomoci zvýšit hektarové výnosy. Natáčení pokračuje v podobném duchu a novopečený scenárista se nestačí divit...

Hrají a postavy: Juraj Kukura (Lensky), Waldemar Matuška (Ranger Kalina), Ladislav Smoljak (Director Kohoutek), Petr Čepek (producent), Zdeněk Řehoř (Lukeš), Ladislav Krečmer (Constable)
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 27.9.2022 16:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko