Film
To tylko seks

Film To tylko seks
  Trailer  k filmu To tylko seks
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: To tylko seks

Nejúžasnější, nejsvěžejší a nejdráždivější film o životě, lásce a vztazích za poslední léta!
Dylan se vztahy jednou provždy skoncoval. Jamie se rozhodla, že přestane brát vážně hollywoodská klišé o pravé lásce. Když se z těhle dvou stali přátelé, rozhodli se, že zkusí něco nového. Oba se navzájem přitahují, ovšem ani jeden z nich nechce citový vztah. Fyzická rozkoš bez závazků. Zní to jednoduše a logicky, ne? Ale nic není jak se zdá. Oba dva brzy zjistí, že stereotypy z romantických komedií mají možná nějaký důvod.

Originální název:

Friends with Benefits

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Will Gluck
Hrají a postavy: Justin Timberlake (Dylan), Mila Kunisová (Jamie), Patricia Clarksonová (Lorna), Jenna Elfmanová (Annie), Bryan Greenberg (Parker), Richard Jenkins (pan Harper)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Polsat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina