Sledovat film To nejlepší teprve přijde online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film To nejlepší teprve přijde
  Trailer k filmu To nejlepší teprve přijde   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Alexandre de La Patelliere, Mathieu Delaporte
Hrají a postavy:
Fabrice Luchini (Arthur Dreyfus), Patrick Bruel (César Montesiho), Zineb Triki (Randa Ameziane), Pascale Arbillotová (Virginie), Marie Narbonne (Julie Dreyfus), Jean-Marie Winling (Bernard Montesiho)
Scénář:
Mathieu Delaporte, Alexandre de La Patelliere
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2019
Popis:
Vlivem jednoho velkého nedorozumění jsou dva staří přátelé přesvědčeni, že tomu druhému zbývá jen pár měsíců života. Rozhodnou se dát všechno stranou, dohnat ztracený čas a strávit poslední dny společně, bláznivě a nezapomenutelně.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko