Sledovat film To je vražda, napekla: Záhada čokoládových sušenek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film To je vražda, napekla: Záhada čokoládových sušenek
  Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi, Mysteriózní, Romantický
Režie:
Mark Jean
Hrají a postavy:
Alison Sweeney (Hannah Swensen), Cameron Mathison (Mike Kingston), Lisa Anne Durupt (Andrea Todd), Toby Levins (Bill Todd), Juliana Wimblesová (Lisa Herman), Barbara Nivenová (Delores Swensen)
Scénář:
Nancey Silvers, Donald Martin
Země:
Kanada
Rok výroby:
2015
Popis:
Hannah má pekárnu uprostřed malého města. Jednoho dne najde mrtvolu svého dlouholetého přítele, který jim vozil mléko z mlékárny. Ačkoli se ve městě objeví nový detektiv a žádá ji, aby se do vyšetřování nevměšovala, Hannah je rozhodnutá najít vraha.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko