Sledovat film Tajemství Lesní země online

Přehrajte si film Tajemství Lesní země HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, rodinný Tajemství Lesní země na ČT1!
  Sledovat Tajemství Lesní země online
Žánr:
dobrodružný, rodinný
Režie:
Václav Křístek
Hrají a postavy:
Jan Vondráček (Pavučinec), Jan Plouhar (Lysohlávka), Karel Zima, Braňo Holíček (Princ Jaroslav), Jiří Dvořák (Král Jaroslav), Zuzana Vejvodová (Královna Anna)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2006
Popis:
V království lidí panuje král Jaroslav s královnou Annou, na první pohled je patrné, že se nevyvyšují nad jiné, jejich děti si hrají běžně s ostatními a dobré jsou i vztahy královských manželů k rodině štolby Petra. Prostorem, v němž panují zákony, které není radno překročit, je sousední Lesní země. Jeho panovnice zůstává tajemně v pozadí a lidé mohou potkat pouze správce země Pavučince. Král Jaroslav je potrestán za překročení léta tradovaného zákazu a svoji svobodu musí vyvážit darem pro Pavučince. Jakmile zjistí, že by se musel vzdát svého syna, snaží se jej zachránit. Ale něco za něco - Pavučinec si přece jen svou oběť vybere.
Hodnocení:
47 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.