Sledovat film Rodina na prenájom online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Rodina na prenájom
  Trailer k filmu Rodina na prenájom   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Jean-Pierre Améris
Hrají a postavy:
Benoît Poelvoorde (Paul-André Delalande), Virginie Efira (Violette Mandini), François Morel (Leon), Philippe Rebbot (Rémi, le frére de Violette), Pauline Serieysová (Lucie Mandini), Calixte Broisin-Doutaz (Auguste Mandini)
Scénář:
Murielle Magellan, Jean-Pierre Améris
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2015
Popis:
Komedie, jaká tady ještě nebyla!

Paul-Andre je šarmantní a velmi bohatý muž v nejlepších letech, který má všechno, na co si vzpomene, chybí mu však vlastní rodina. Když potká energickou svobodnou matku dvou dětí Violette, nabídne jí, že za ni zaplatí všechny její dluhy, když si bude moci pronajmout její rodinu.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko