Sledovat film Rodina je základ státu online

Přehrajte si film Rodina je základ státu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Rodina je základ státu na !
  Trailer k filmu Rodina je základ státu   Sledovat Rodina je základ státu online
Žánr:
drama
Režie:
Robert Sedláček
Hrají a postavy:
Igor Chmela (Libor Pokorný), Eva Vrbková (Iva Pokorná), Martin Finger (vyšetřovatel), Monika Fingerová (vyšetřovatelka), Albert Mikšík (Lukáš Pokorný), Kristýna Tomíčková (Tína Pokorná)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Komorní road movie na pozadí nynější hospodářské krize.

Třicátník Libor je otec dvou dětí, bývalý učitel, nyní vysoce postavený bankovní úředník, jehož firma zkrachovala, protože vyšly najevo podvody manažerů banky. Vyšetřovatelé nabízejí Liborovi shovívavost výměnou za spolupráci a zároveň naznačují, co všechno o něm vědí. Prý je toho dost na kriminál. Libor si bere čas na rozmyšlenou a přesvědčuje svoji ženu, aby na pár dní odjeli. Prchá před spravedlností nebo chce jen oddálit okamžik, kdy ženě oznámí, že bude muset do vězení? Nebo je vše ještě trochu jinak? Komorní "road movie" na pozadí nynější hospodářské krize je originální variací na letité téma peripetií v partnerských a rodinných vztazích. Je to film o odpovědnosti, kterou musíme přijímat ke svým činům. Film o tom, co lze obětovat ve veřejné sféře, abychom zajistili své soukromí. Je to film, ve kterém se mohou poznat desetitisíce dnešních třicátníků a čtyřicátníků.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski