Film
Rodičovství

Film Rodičovství
  Trailer  k filmu Rodičovství
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 157 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Rodičovství

Zábavně vážný, ale místy také vážně zábavný pohled na život jedné americké rodiny a jejich pokusy o výchovu dětí.
Gill Buckman nevzpomíná rád na své dětství, a tak chce alespoň ze svých dětí vychovat silné, sebevědomé a šťastné lidi. Jenomže jeho devítiletý Kevin je přecitlivělý, platí za outsidera při baseballu a ředitelka školy doporučuje, aby ho rodiče přemístili do zvláštní školy. Gill však zjišťuje, že ostatní rodiče v příbuzenstvu jsou na tom s dětmi ještě hůř...

Originální název:

Parenthood

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Ron Howard
Hrají a postavy: Steve Martin (Gil Buckman), Mary Steenburgenová (Karen Buckmanová), Dianne Wiestová (Helen Buckmanová), Jason Robards (Frank Buckman), Rick Moranis (Nathan Merrick), Tom Hulce (Larry Buckman)
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina