Sledovat film Rodičovství online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rodičovství
  Trailer k filmu Rodičovství   Sledovat 1472 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Ron Howard
Hrají a postavy:
Steve Martin (Gil Buckman), Mary Steenburgenová (Karen Buckmanová), Dianne Wiestová (Helen Buckmanová), Jason Robards (Frank Buckman), Rick Moranis (Nathan Merrick), Tom Hulce (Larry Buckman)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Zábavně vážný, ale místy také vážně zábavný pohled na život jedné americké rodiny a jejich pokusy o výchovu dětí.

Gill Buckman nevzpomíná rád na své dětství, a tak chce alespoň ze svých dětí vychovat silné, sebevědomé a šťastné lidi. Jenomže jeho devítiletý Kevin je přecitlivělý, platí za outsidera při baseballu a ředitelka školy doporučuje, aby ho rodiče přemístili do zvláštní školy. Gill však zjišťuje, že ostatní rodiče v příbuzenstvu jsou na tom s dětmi ještě hůř...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski