Sledovat film
Rebelky
online

Film Rebelky
  Trailer k filmu Rebelky Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Sandra, bývalá miss Nord-Pas-de-Calais, nemá práci ani vzdělání. Vrací se bydlet k matce. Začíná pracovat v místní konzervárně, ale musí odmítat návrhy svého nadřízeného. Nešťastnou náhodou způsobí jeho smrt. Nehodě jsou přítomny dvě další dívky. Když se chystají zavolat pomoc, najdou ve skříňce mrtvého tašku plnou peněz. A v tu chvíli jim začínají problémy.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Allan Mauduit
Hrají a postavy: Cécile De Franceová (Sandra Dréant), Yolande Moreauová (Nadine Dewulder), Audrey Lamy (Marilyn Santos), Simon Abkarian (Simon Bénéké), Samuel Jouy (Inspecteur Digne), Béatrice Ageninová (matka Sandry)
Země: Francie
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 16.1.2023 18:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська