Sledovat film
Poupata
online

Film Poupata
  Trailer k filmu Poupata Trailer
Přehrajte si film Poupata HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 548 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Tak trochu jiný vánoční příběh.
Příběh Poupat vypráví o postupném rozkladu rodiny, žijící na malém městě. Každá z postav žije svým ideálem. Agáta touží po šťastném životě daleko od domova, s plným vědomím toho, že její jedinou naději je útěk a tudíž zrada nejbližších. Honza věří v čistotu a sílu lásky bez ohledu na okolnosti, za jakých se zrodila. Kamila hledí s jistotou do budoucna a nehodlá si připustit bídu dnešního dne. Jediný Jarda ví, že svět ani sebe nezmění. Vědom si svého slabošství, nepokouší se o nic. Chorobná závislost na výherních automatech, která přivedla jeho nejbližší do neřešitelné životní situace, je v jeho mysli samozřejmostí. Skutečný a přesvědčivý pokus o záchranu rodiny přijde ve chvíli, kdy je pozdě.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Vladimír Javorský (Jarda), Malgorzata Pikus (Kamila), Marika Šoposká (Agáta), Josef Láska (Honza), Miroslav Pánek (Honza), Kateřina Jandáčková (Magda)
Scénář: Zdeněk Jiráský
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 17.7.2022 22:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko