Sledovat film Poslední zima online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Poslední zima
  Trailer k filmu Poslední zima   Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
John Shank
Hrají a postavy:
Vincent Rottiers (Johann), Anais Demoustierová (Julie), Florence Loiretová (Marie), Aurore Clémentová (Madeleine), Michel Subor (Hélier), Carlo Brandt (Jacques)
Země:
Belgie, Francie, Švýcarsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Příběh muže, odhodlaného bojovat o svůj majetek za každou cenu.

Johann převzal po otci farmu, kde žije sám. Svůj čas dělí mezi práci na farmě, péči o sestru, která je v ústavu, a Julie, dívku, kterou miluje. Před začátkem zimy mu shořela celá stodola plná sena, což značně nabouralo již tak křehkou rovnováhu jeho živobytí. Johann ztrácí pevnou půdu pod nohama, avšak odmítá si připustit finanční problémy. Odmítá vidět smutek své sestry a čím dál tím méně také vídá Julie. Spíše než aby čelil prohře, se snaží udržet to, co se již nedá vrátit...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski