Film Poslední zima

Sledovat film
Poslední zima
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Příběh muže, odhodlaného bojovat o svůj majetek za každou cenu.
Johann převzal po otci farmu, kde žije sám. Svůj čas dělí mezi práci na farmě, péči o sestru, která je v ústavu, a Julie, dívku, kterou miluje. Před začátkem zimy mu shořela celá stodola plná sena, což značně nabouralo již tak křehkou rovnováhu jeho živobytí. Johann ztrácí pevnou půdu pod nohama, avšak odmítá si připustit finanční problémy. Odmítá vidět smutek své sestry a čím dál tím méně také vídá Julie. Spíše než aby čelil prohře, se snaží udržet to, co se již nedá vrátit...

Žánr: Drama
Režie: John Shank
Hrají a postavy: Vincent Rottiers (Johann), Anais Demoustierová (Julie), Florence Loiretová (Marie), Aurore Clémentová (Madeleine), Michel Subor (Hélier), Carlo Brandt (Jacques)
Scénář: Vincent Poymiro, John Shank
Země: Belgie, Francie, Švýcarsko
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko