Film
Podzimní úplněk

Film Podzimní úplněk
  Trailer  k filmu Podzimní úplněk
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Dojemné drama o čtyřech starých Američanech, kteří se vyrovnávají se životem v domě s pečovatelskou službou. Frank (Ernest Borgnine), Ella (Anne Meara), Alice (Doris Roberts) a June (Piper Laurie) se každí ráno scházejí na partičku karet. Jsou si navzájem už skoro rodinou - nezištně si pomáhají, neustále se hašteří a společně se dělí o názory na život, smrt a všechno mezi tím. Jednoho dne se Frank svěří Elle, že už si nevzpomíná na tvář své ženy a že nechce žít dál jen proto, aby prodělal další mrtvici. Přesvědčí svého syna Jeffreyho (Richard Schiff), aby mu přinesl jeho starou pistoli - prý, aby si připomněl kamarády z druhé světové války. Ale co když má s pistolí docela jiné úmysly?

Originální název:

Another Harvest Moon

Žánr: Drama
Režie: Greg Swartz
Hrají a postavy: Ernest Borgnine (Frank), Piper Laurieová (June), Anne Mearaová (Ella), Doris Robertsová (Alice), Richard Schiff (Jeffrey), Cybill Shepherdová (Vickie)
Scénář: Jeremy Thomas Black
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 60 %
Vysíláno na: Filmbox Family
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina