Sledovat film
Píseň jmen
online

Film Píseň jmen
  Trailer  k filmu Píseň jmen
Přehrajte si film Píseň jmen HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 308 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdy jen hudba dokáže ozářit ta nejtemnější tajemství a rozkrýt pravdu.
Martin poznal svého adoptivního bratra Dovidla v devíti letech, kdy v Evropě zuřila druhá světová válka. Dovidl, stejně starý polský Žid, který našel útočiště v jeho rodině, byl neuvěřitelně nadaným houslistou. Ve svých jednadvaceti letech měl zažít svůj velký londýnský debut, ale těsně před ním záhadně beze stopy zmizel, což velice zostudilo celou jeho rodinu. Skoro po čtyřiceti letech je Martin svědkem představení mladého houslisty a je překvapen, protože pozná, že takto hrát ho nemohl naučit nikdo jiný než Dovidl. To ho přiměje vydat se na dalekou cestu, která jej dovede k odhalení šokujícího tajemství.

Originální název:

The Song of Names

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Tim Roth (Martin Husár), Clive Owen (Dovidl), Eddie Izzard (Radio Presenter), Catherine McCormacková (Helen), Saul Rubinek (Feinman), Jonah Hauer-King (Dovidl 17-23)
Země: Kanada, Maďarsko
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 18.9.2023 22:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina