Sledovat film Pařba o Vánocích online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pařba o Vánocích
  Trailer k filmu Pařba o Vánocích   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Josh Gordon, Will Speck
Hrají a postavy:
Jason Bateman (Josh Parker), Olivia Munnová (Tracey Hughes), T.J. Miller (Clay Vanstone), Jennifer Anistonová (Carol Vanstone), Kate McKinnon (Mary), Courtney B. Vance (Walter Davis)
Scénář:
Justin Malen, Laura Solon, Dan Mazer, Jon Lucas, Scott Moore, Timothy Dowling
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Pař jako kdyby ti šlo o místo.

Generální ředitelka společnosti se chystá zavřít pobočku, kterou vede její bratr. Ten se rozhodne zachránit situaci a uspořádá velkolepý vánoční večírek, na kterém by ulovil významného klienta, a uzavřel dobrý obchod. Večírek se mu ale poněkud vymkne z rukou…
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko