Sledovat film Obchod pro sebevrahy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Obchod pro sebevrahy
  Trailer k filmu Obchod pro sebevrahy   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Hudba & Umění, Komedie, Hudební komedie
Režie:
Patrice Leconte
Hrají a postavy:
Bernard Alane (Mishima (hlas)), Isabelle Spade (Lucrece (hlas)), Kacey Mottet Klein (Alan (hlas)), Isabelle Gianiová (Matilyn (hlas)), Laurent Gendron (Vincent (hlas)), Pierre-François Martin-Laval (Le joli garçon (hlas))
Země:
Francie, Kanada, Belgie
Rok výroby:
2012
Popis:
Nečekejte na konec světa!

Představte si město, kde se žije tak smutně, že lidé ztratili veškerou chuť k životu. Představte si město, kde prosperuje jediný obchod - ten, který prodává jedy, provazy a další sebevražedné pomůcky. Majiteli tohoto obchodu se právě narodilo dítě, které je ztělesněním životního optimismu. Rozklad rodinné živnosti pomalu začíná.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko