Sledovat film O třech ospalých princeznách online

Přehrajte si film O třech ospalých princeznách online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, pohádka, dětem O třech ospalých princeznách na !
  Trailer k filmu O třech ospalých princeznách   Sledovat O třech ospalých princeznách online
Žánr:
komedie, pohádka, dětem
Režie:
Svatava Simonová
Hrají a postavy:
Magdaléna Chrzová, Tereza Grygarová (Princess Lina), Matěj Hádek (nevlastní Lenčin bratr Petr), Petr Kostka (Lord of the Underworld), Sabina Králová (Princess Klara), Simona Postlerová (matka of Princess)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1997
Popis:
Pohádka na motivy Charlese Deulina o tom, jak se na zámku nesmělo tančit, a přesto byla každé ráno v komnatě princezen kupa protančených střevíčků.

Pán král měl se svými dcerami, princeznou Marií, Klárou a Linou, velké trápení. Vstávali vždy v poledne, naříkaly, že je bolí hlava a jsou unavené, bledly a chřadly. Ale v noci...
Tajemství třech princezen odhalí až košíkář Petr.
Kdyby se Peter nezamiloval do nejmladší z princezen, nikdo by nikdy nezjistil, kde ona a její dvě sestry tráví noci, a proč je tak těžké je ráno vzbudit. Petrovi pomáhá víla, která, jak se ukáže, je matkou princezen.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.