Sledovat film
Nejvyšší nabídka
online

Film Nejvyšší nabídka
  Trailer k filmu Nejvyšší nabídka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Láska ke kráse může být zničující.
Virgil Oldman je majitelem aukční síně a výstředním géniem v oblasti umění a starožitností. Díky svým znalostem je uznávaný a oblíbený po celém světě. Ve svém soukromí je však samotářem a jeho život běží zcela bez emocí a vztahů k ostatním lidem. Zlom nastane v okamžiku, kdy jej tajemná žena pozve do svého domu k ocenění její sbírky. Tím začíná zvláštní vztah, který jeho život navždy změní.

Žánr: Drama, Krimi, Romantický
Hrají a postavy: Geoffrey Rush (Virgil Oldman), Jim Sturgess (Robert), Sylvia Hoeksová (Claire), Donald Sutherland (Billy Whistler), Philip Jackson (liftboy Fred), Dermot Crowley (Lambert)
Scénář: Giuseppe Tornatore
Země: Itálie
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 8.11.2022 10:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська