Sledovat film Návštěvníci online

Přehrajte si film Návštěvníci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Návštěvníci online
Žánr:
komedie
Režie:
Jean-Marie Poiré
Hrají:
Christian Clavier (Jacquouille la Fripouille), Jean Reno (Godefroy de Papincourt, Comte de Montmirail), Valérie Lemercierová (Frénégonde de Pouille/Béatrice de Montmirail), Marie-Anne Chazelová (Ginette la clocharde), Christian Bujeau (Jean-Pierre), Isabelle Nantyová (Fabienne Morlotová)
Země:
Francie
Rok výroby:
1993
Popis:
Drátěnou košili v pračce nevypereš... Potíže statečných rytířů zabloudivších do současnosti.

Klasické téma přenosu v čase umožnilo tvůrcům nesmírně zdařilé francouzské komedie Návštěvníci těžit z konfrontace mezi středověkem a současností. Stačilo se jen omylem napít lektvaru namíchaném nepřátelským kouzelníkem a rázem se rytíř Godefroy a jeho sluha ocitli ve 20. století. Samozřejmě, jak už to ve Francii bývá, našli své potomky, i když zrovna ne na takové úrovni, jakou by si představovali. Samozřejmě, že se nejdříve ocitnou v blázinci, ale šlechtická krev se nezapře a Beatrice, jako přímý potomek rytíře Godefroy de Montmirail, se o svého předka postará...
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.