Sledovat film Nájemní vrazi online

Přehrajte si film Nájemní vrazi HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, thriller, akční Nájemní vrazi na Nova!
  Trailer k filmu Nájemní vrazi   Sledovat Nájemní vrazi online
Žánr:
akďż˝nďż˝, thriller, akční
Režie:
Richard Donner
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Robert Rath), Antonio Banderas (Miguel Bain), Julianne Mooreová (Electra), Anatoli Davydov (Nicolai Tashlinkov), Muse Watson (Ketcham), Steve Kahan (Alan Branch)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1995
Popis:
Sylvester Stallone a Antonio Banderas jako nepřátelé na život a na smrt v dramatickém souboji mezi profesionálními zabijáky.

Robert Rath je profesionální vrah. Při plnění jedné zakázky narazí na konkurenta - ambiciózního mladého zabijáka Miguela Baina, který má spadeno na tutéž oběť. Od té doby se s Miguelem setkává všude - jakoby ho jeho mladší kolega vyzval na souboj o místo toho nejlepšího. Další Rathovou zakázkou je mladá hackerka Electra, která ukradla přísně tajná data a má v úmyslu je výhodně prodat. I zde ale Roberta očekává Bain a z Ratha lovce se stává Rath obět. Spojí se s Electrou a společně Bainovi unikají. Rozhodující duel, v němž se o slovo přihlásí i Rathova minulost, je však teprve čeká...
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski