Sledovat film Na Větrné hůrce online

Přehrajte si film Na Větrné hůrce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Na Větrné hůrce
  Trailer k filmu Na Větrné hůrce   Sledovat Na Větrné hůrce online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Peter Kosminsky
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Cathy Lintonová/Catherine Earnshawová), Ralph Fiennes (Heathcliff), Janet McTeerová (Ellen Deanová), Sophie Wardová (Isabella Linton), Simon Shepherd (Edgar Linton), Jeremy Northam (Hindley Earnshaw)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1992
Popis:
Tragická historie jedné velké a nenaplněné lásky, zrady, nenávisti a touhy po pomstě byla natočena podle románu Bouřlivé výšiny od Emily Brontë.

Nadčasové vyprávění o lásce a vášni Emily Brontë ožívá ve strhujícím filmovém zpracování s Juliette Binoche a Ralphem Fiennesem. Snímek natočený v Yorkshiru je první adaptací, která přináší celistvý příběh dvou generací rodin Earnshawových a Lintonových. Jejich osudy a životy se proplétají a v popředí můžeme sledovat vášnivý vztah mezi osudovými milenci, Heathcliffem a Cathy.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski