Sledovat film Myšák a přátelé online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Myšák a přátelé
  Trailer k filmu Myšák a přátelé   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Rodinný
Režie:
Tony Loeser, Jesper Moller
Hrají a postavy:
Benno Fürmann (Johnny Mauser (hlas)), Joachim Król (Waldemar (hlas)), Christoph Maria Herbst (Franz von Hahn (hlas)), Katarina Wittová (Marilyn (hlas)), Volker Wolf (Maitre Wolf (hlas)), Maximiliane Häcke (Wolke (hlas))
Scénář:
Helme Heine, Achim von Borries, Bettine von Borries, Gisela von Radowitz
Země:
Německo, Itálie, Francie
Rok výroby:
2009
Popis:
Zvířátka na farmě Mullewapp vedou normální venkovský život do chvíle, než se objeví nečekaný návštěvník Johnny Mauser, který o sobě tvrdí, že je slavným hercem. Všichni věří, že je skutečným hrdinou. Ovšem jenom do chvíle, než se ztratí jehně Cloud.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko