Sledovat film Můj syn online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Můj syn
  Trailer k filmu Můj syn   Sledovat 1700 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Christian Carion
Hrají a postavy:
Guillaume Canet (Julien Perrin), Mélanie Laurentová (Marie Blanchard), Olivier de Benoist (Grégoire Rochas), Antoine Hamel (Homme du pick-up), Mohamed Brikat (nadporučík Verrier), Lino Papa (Mathys)
Scénář:
Christian Carion, Laure Irrmann
Země:
Francie, Belgie
Rok výroby:
2017
Popis:
Julien je zcela pohlcený svou prací, která ho nutí často cestovat. Neustálé odjezdy vedly před několika lety k rozpadu jeho manželství. Jednou, když je znovu na chvíli doma, najde na záznamníku vzkaz od své bývalé ženy: s pláčem mu oznamuje, že se během školního výletu v horách ztratil jejich sedmiletý syn. Julien se ho vydává hledat. Nic ho nemůže zastavit.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko