Sledovat film Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou
  Trailer k filmu Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Arnošt Lustig, Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Jiří Adamíra (Bedrich Brenske), Jiří Bruder (Schillinger), Lenka Fišerová (Katerina Horovitzova), Vladimír Hlavatý (Hugo Varecky), Felix Le Breux (Walter Taubenstock), Antonín Molčík (Sepp Hojer)
Scénář:
Arnošt Lustig
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Klasický příběh židovské dívky, bojující o život s nacistickou mocí.

Krásná Kateřina, které hrozí smrt v koncentračním táboře, se náhodou dostane do skupiny bohatých Židů, a tak jí svitne naděje na záchranu. Ale ve vypjatých chvílích války se situace mění z minuty na minutu. Esesák Bronske si se svými oběťmi pohrává jako kočka s myší...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko