Sledovat film Mit csinált felséged 3-tól 5-ig? online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Mit csinált felséged 3-tól 5-ig?
  Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Károly Makk
Hrají a postavy:
Teri Tordaiová (služka Anna), Hilda Gobbiová (Szelistyei asszony), Lajos Kelemen (Constable), Erzsi Simorová (Constable)
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
1964
Popis:
Kostýmní veselohra na motivy románu Kálmána Mikszátha Jeho Výsost na scestí nás zavádí do Uher v druhé polovině patnáctého století. Král Matyáš, mezi lidem známý svou vášní pro ženy, se v převleku vydává po svém království a setkává se se třemi krásnými dívkami. Ovšem i jeho žárlivá žena, královna Beatrice se převlékne za rytíře a jde krále hledat.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski