Sledovat film Maryša online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Maryša
  Sledovat 1530 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Josef Rovenský
Hrají a postavy:
Jiřina Štěpničková (Marysa Lízalová), František Kovářík (Lízal, Marysa's father), Hermína Vojtová (Lízalka, Marysa's mother), Jaroslav Vojta (Filip Vávra), Vladimír Borský (Francek Horák), Ella Nollová (Horacka, Francek's mother)
Země:
Československo
Rok výroby:
1935
Popis:
Drama o lásce, odloučení, vynuceném manželství a nenávisti.

Bohatý mlynář Vávra se uchází o ruku Maryši Lízalové. Ona však miluje chalupnického synka Francka. Její rodiče by však po jejím boku raději viděli Vávru i přesto, že je to hrubý a necitelný chlap. Když Francek musí narukovat, zůstává jeho milá sama a snaží se vzdorovat nátlaku svých rodičů. Po nějakém čase však podlehne a provdá se za Vávru. Svou vinu na tom má i sousedka, která jí nalhala, že Francek si našel jinou dívku. To však není pravda. Když se Francek vrátí z vojny, Maryša je nešťastná. Lituje své chyby a touží po svém milém. Rozhodne se uchýlit ke krajnímu řešení...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski