Sledovat film Maryša online

Přehrajte si film Maryša online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1118 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama Maryša na !
  Sledovat Maryša online
Žánr:
Drama
Režie:
Josef Rovenský
Hrají a postavy:
Jiřina Štěpničková (Marysa Lízalová), František Kovářík (Lízal, Marysa's father), Hermína Vojtová (Lízalka, Marysa's mother), Jaroslav Vojta (Filip Vávra), Vladimír Borský (Francek Horák), Ella Nollová (Horacka, Francek's mother)
Země:
Československo
Rok výroby:
1935
Popis:
Drama o lásce, odloučení, vynuceném manželství a nenávisti.

Bohatý mlynář Vávra se uchází o ruku Maryši Lízalové. Ona však miluje chalupnického synka Francka. Její rodiče by však po jejím boku raději viděli Vávru i přesto, že je to hrubý a necitelný chlap. Když Francek musí narukovat, zůstává jeho milá sama a snaží se vzdorovat nátlaku svých rodičů. Po nějakém čase však podlehne a provdá se za Vávru. Svou vinu na tom má i sousedka, která jí nalhala, že Francek si našel jinou dívku. To však není pravda. Když se Francek vrátí z vojny, Maryša je nešťastná. Lituje své chyby a touží po svém milém. Rozhodne se uchýlit ke krajnímu řešení...
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski