Sledovat film
Líbánky
online

Film Líbánky
  Trailer  k filmu Líbánky
Přehrajte si film Líbánky HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Měl to být nejkrásnější den v jejím životě.
Příběh začíná v současnosti na svatbě třicátníků Radima a Terezy. Mezi svatebními hosty se objeví i Jan, místní optik a postava, o jejímž vztahu k novomanželům nic netušíme. Hosty je přijímán zpočátku jako jeden z mnoha přátel Radima a Terezy, ale jeho zneklidňující chování a poznámky vytvářejí postupně dusnou až nebezpečnou atmosféru. Nezvaný host se tu neobjevil náhodou a postupně se rozkrývá, že jej k ženichovi váže část společného dětství a dospívání na internátní škole. Z minulosti vystupuje příběh brutální šikany a následné sebevraždy.

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Anna Geislerová (Tereza), Kristýna Fuitová (Renata), Stanislav Majer (Radim), Jiří Černý (inž. Knapeš), Kristýna Nováková (Renata), David Maj (Renata)
Scénář: Petr Jarchovský
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 4.10.2023 22:43
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina