Sledovat film Líbánky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Líbánky
  Trailer k filmu Líbánky   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Jan Hřebejk
Hrají a postavy:
Anna Geislerová (Tereza), Stanislav Majer (Radim), Kristýna Fuitová (Renata), Jiří Černý (inž. Knapeš), Bořivoj Čermák (Filip), Daniela Choderova (Filipova matka)
Scénář:
Petr Jarchovský
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Měl to být nejkrásnější den v jejím životě.

Příběh začíná v současnosti na svatbě třicátníků Radima a Terezy. Mezi svatebními hosty se objeví i Jan, místní optik a postava, o jejímž vztahu k novomanželům nic netušíme. Hosty je přijímán zpočátku jako jeden z mnoha přátel Radima a Terezy, ale jeho zneklidňující chování a poznámky vytvářejí postupně dusnou až nebezpečnou atmosféru. Nezvaný host se tu neobjevil náhodou a postupně se rozkrývá, že jej k ženichovi váže část společného dětství a dospívání na internátní škole. Z minulosti vystupuje příběh brutální šikany a následné sebevraždy.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko