Sledovat film Ľalie poľné online

Přehrajte si film Ľalie poľné online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ľalie poľné
  Trailer k filmu Ľalie poľné   Sledovat Ľalie poľné online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Elo Havetta
Hrají a postavy:
Lotar Radványi (Hejges), Vladimír Kostovič (Krujbel), Žofia Martišová (Paula), Ivan Krivosudský (Kerenský), Emil Tomaščík (hotelový poslíček), Ąudovít Króner (Simon)
Země:
Československo
Rok výroby:
1972
Popis:
Takový je "kazatel" Krujbel, takoví jsou jistě i jiní, někteří poznamenaní nadosmrti fyzicky, jiní smíření s existencí malých zlodějíčků - jako Pihovatý a Zavalitý, kteří okradou Mateje Hejgeše o jeho klarinet... Všechny tyto ústřední postavy bolestně oscilují mezi svobodným životem bez závazků a hledáním jeho smyslu, jeho trvalých souřadnic - a Havetta ani jedno z naznačených řešení nepreferuje, dává divákovi možnost vést s filmem vlastní spor. Nechává ho tím samozřejmě i v nejistotách, ale jsou to nejistoty také jeho samého. I on zůstal až do své smrti mužem bez rodiny, dokonce bez vlastního bytu, s ambivalentním vztahem k rodnému kraji, který si spontánně zamiloval, jehož přirozenosti ho však odcizil vlastní talent. A i on se nakonec nejlépe cítil ve společnosti hospodských existencí - podle Havettova přítele Šikuly jako by u filmu neměl přátele."
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski