Sledovat film Kursk online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kursk
  Trailer k filmu Kursk   Sledovat 1559 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Historický
Režie:
Thomas Vinterberg
Hrají a postavy:
Léa Seydoux (Tanya Averina), Colin Firth (Commodore David Russell), Matthias Schoenaerts (Mikhail Averin), Michael Nyqvist, Max von Sydow (Boris Nikolayevich Yeltsin), August Diehl
Scénář:
Robert Rodat
Země:
Belgie, Lucembursko
Rok výroby:
2018
Popis:
Společně až do konce.

Film pojednává o katastrofické události, ke které došlo v roce 2000 na palubě ponorky K-141 Kursk. Pro námořníky i jejich rodiny začíná zoufalý boj s časem. Záchrannou operaci komplikuje odmítavý postoj ruské vlády přijmout zahraniční pomoc.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko